Beat Fever

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 271 MB
  • Version 1.13.1
  • Dil Türkçe
  • Firma WRKSHP
Müzik uygulaması olarak karımıza çıkan Beat Fever mobil oyununa ücretsiz sahip olabilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza indireceğiniz Beat Fever mobil uygulamasında müzikli oyunlar oynayacaksınız. Kaliteli oyun tasarımı ve oynanış şekli sayesinde Beat Fever mobil oyununda da oldukça eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Beat Fever mobil uygulamasına giriş yaptığınızda, aynı zamanda birbirinden farklı çok sayıda özelliği olan bambaşka bir dünyaya giriş yapmış olacaksınız. Müzik eğlencenize Beat Fever mobil uygulaması giriş yapın.

Her şarkının hem kısa hem de uzun versiyonlarına ritm tutarak çeşitli enstrümanlar ile çalmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Kolaydan zora müzik çalma modunu seçebilirsiniz. Müziğin her şeyden üstün olduğu sanal dünyaları keşfe çıkmak için Beat Fever mobil uygulaması başarılı içerikler sunuyor. İster tek başına oynayarak diğerlerine karşı mücadele ver, istersen de bir ekibe katıl ve diğer ekiplere savaş açın.

Ritm canavarlarını biriktirerek egemenliğinizi kurarak rakiplerinize eşsiz bir savaş verin. Dilediğiniz müziği ve enstrümanı seçerek kendinize eşsiz bir müzik oyunu oynatabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Beat Fever mobil oyununa sahip olmak. 

 

Beat Fever indir
DİĞER SÜRÜMLER